Шафа дзеркальна 550 мм у ванну кімнату

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Дзеркальна шафа ЕКО 55 у ванну кімнату
(Можливі розміри: 45, 50, 55, 60, 65 см).
Високий ступінь функціональності.
Призначен для використання у ванних кімнатах з підвищеною вологістю.
Технічні характеристики:
- Матеріал корпусу та фасаду: ЛДСП (товщина 16 мм)
- На краї корпусних деталей нанесена ПВХ крайка за допомогою високоточного німецького обладнання, що гарантує довговічний термін експлуатації;
-
Використовується якісна фурнітура;
-
Використовується вологостійке дзеркальне полотно з амальгамою на основі срібла;
-
Грані всіх дзеркал відполіровані;
-
Матеріали відповідають усім ГОСТам і нормам.
Можливі гуртові продажі за спеціальними цінами!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип меблів | шафа |
| Форма шафи | прямий |
| Тип встановлення | Навісна (настінна) |
| Форма фасаду | прямий |
| Дверка | 2 шт. |
| Кількість закритих полиць | 1 шт. |
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 550 мм |
| Глибина | 160 мм |
| Висота | 600 мм |
- Ціна: 2 824 ₴

