Шафа дзеркальна AVT ЕКО LED-підсвітка 650 мм із двома дверцятами ванної кімнати

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Дзеркальна шафа ЕКО 65 з LED-підсвіткою.
Високий ступінь функціональності.
Призначена для використання у ванних кімнатах з підвищеною вологістю.
Технічні характеристики:
- Матеріал корпусу та фасаду: ЛДСП (товщина 16 мм)
- На краї корпусних деталей нанесена ПВХ крайка за допомогою високоточного німецького обладнання, що гарантує довговічний термін експлуатації;
-
Використовується якісна фурнітура;
-
Використовується вологостійке дзеркальне полотно з амальгамою на основі срібла;
-
Грані всіх дзеркал відполіровані;
-
Укомплектована додатковим освітленням — LED лампою.
Матеріали відповідають усім ГОСТам і нормам.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Україна |
| Дверка | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | шафа |
| Форма шафи | прямий |
| Тип встановлення | Навісна (настінна) |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 650 мм |
| Глибина | 160 мм |
| Висота | 650 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Основні | |
| Тип | Дзеркало |
- Ціна: 5 397 ₴

