Тумба підлогова AVT Крит 70 з умивальником Космо 70 см для ванної кімнати, біла



Тумба Пряма Крит з умивальником Космо 70 см у ванну кімнату
Високий ступінь функціональності.
Гарантія 12 місяців
Призначена для використання у ванних кімнатах з підвищеною вологістю.
Технічні характеристики:
-
Матеріал фасаду: вологостійкий МДФ (товщина 16 мм);
-
Матеріал корпусу: ЛДСП (товщина 16 мм)
-
Фасади й бічні частини ґрунтуються й фарбуються італійською емаллю "ТМ Kemichal", яка забезпечує вологостійкість виробу;
-
На краю корпусних деталей занесена ПВХ-кромка за допомогою високоточного німецького обладнання, що гарантує довговічний термін експлуатації;
-
Використовується якісна фурнітура;
-
На дверях встановлені петлі з доводчиком;
-
Інтегровані ручки.
-
Матеріали відповідають усім ГОСТам і нормам.
Тумба комплектується умивальником з штучного каменю Космо 70 і входить у вартість, зазначену на сайті!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Форма тумби | пряма |
| Тип встановлення | Підлогова |
| Дверка | 2 шт. |
| Основний колір | Білий |
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ фарбований |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Ніжки | хромована сталь |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Плавне закривання дверцят | Так |
| Можливість регулювання полиць по висоті | Ні |
| Кількість ніжок | 4 шт. |
| Габаритні розміри тумби | |
| Довжина | 656 мм |
| Глибина | 418 мм |
| Висота | 695 мм |
| Основні | |
| Ширина раковини | 70см |
- Ціна: 7 967 ₴

