Дзеркало AVT Луна з підсвіткою у ванну кімнату 550 мм


Дзеркальна шафа Луна 55 біла з підсвіткою.
Високий ступінь функціональності.
Призначена для використання у ванних кімнатах з підвищеною вологістю.
Технічні характеристики:
-
Матеріал фасаду: вологостійкий МДФ (товщина 16 мм);
-
Матеріал корпусу: ЛДСП (товщина 16 мм)
-
Нижня полиця і верхня полиця (з підсвіткою) виготовлена з МДФ, внутрішня полиця виготовлена з ЛДСП;
-
Фасади, нижня та верхня полиця, бічні частини ґрунтоваються й фарбуються італійською емаллю "ТМ Kemichal", що забезпечує вологостійкість виробу;
-
На краї корпусних деталей нанесена ПВХ крайка за допомогою високоточного німецького обладнання, що гарантує довговічний термін експлуатації;
-
Використовується якісна фурнітура;
-
Відділення: бічне відділення з 1 полицею з ЛДСП;
-
Використовується вологостійке дзеркальне полотно з амальгамою на основі срібла;
-
Грані всіх дзеркал відполіровані;
-
Укомплектована додатковим освітленням — LED лампою.
Матеріали відповідають усім ГОСТам і нормам.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Дзеркало |
| Форма дзеркала | Прямокутна |
| Форма дзеркальної шафи | прямий |
| Кількість відкритих полиць | 2 шт. |
| Настінне кріплення | Так |
| Основний колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Підсвічування (тип ламп) | Світлодіодна |
| Сенсорна кнопка | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 550 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Висота | 700 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Полиці | МДФ фарбований |
| Фасади | МДФ фарбований |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Підігрів дзеркала | Ні |
- Ціна: 3 581 ₴

