Дзеркальна шафа у ванну кімнату 600 мм


Дзеркальна шафа Классік 60 у ванну кімнату
(Можливі розміри: 55, 60, 65см).
Високий ступінь функціональності.
Гарантія 12 місяців
Призначена для використання у ванних кімнатах з підвищеною вологістю.
Технічні характеристики:
-
Матеріал бічні частини: вологостійкий МДФ (товщина 16 мм);
-
Фасади й бічні частини ґрунтуються й фарбуються італійською емаллю "ТМ Kemichal", що забезпечує вологостійкість виробу;
-
На краї корпусних деталей нанесена ПВХ-кромка за допомогою високоточного німецького обладнання, що гарантує довговічний термін експлуатації;
-
Використовується якісна фурнітура;
-
Використовується вологостійке дзеркальне полотно з амальгамою на основі срібла;
-
Грані всіх дзеркал відполіровані;
-
Матеріали відповідають усім ГОСТам і нормам.
Можливі гуртові продажі за спеціальними цінами!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип меблів | шафа |
| Форма шафи | прямий |
| Тип встановлення | Навісна (настінна) |
| Форма фасаду | прямий |
| Дверка | 1 шт. |
| Кількість закритих полиць | 1 шт. |
| Основний колір | Білий |
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | МДФ фарбований |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Висота | 600 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Наявність декоративного підсвічування | Так |
| Комплектація | |
| Дзеркало | 1 шт. |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підсвітка (тип ламп) | Світлодіодна |
| Сенсорна кнопка | Немає |
| Форма дзеркала | Прямокутна |
| Форма дзеркальної шафи | прямий |
| Підігрів дзеркала | Немає |
| Тип | Дзеркало |
- Ціна: 4 095 ₴

