Тумба підлогова Milleau ALFA 70 зі стільницею для ванної кімнати, біла

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тумба підлогова ALFA зі стільницею 70 см у ванну кімнату
- Технічні характеристики:
- Матеріал фасаду: вологостійкий МДФ (товщина 16 мм);
- Матеріал корпусу: ЛДСП (товщина 16 мм)
- Фасади й бічні частини ґрунтуються й фарбуються італійською емаллю "ТМ Kemichal", що забезпечує вологостійкість виробу;
- Усі фарбовані деталі поліруються
- На краї корпусних деталей нанесена ПВХ-кромка за допомогою високоточного німецького обладнання, що гарантує довговічний термін експлуатації;
- Використовується якісна європейська фурнітура;
- Петлі та шухлядки обладнані системою м'якого закривання;
- Інтегровані ручки.
- Матеріали відповідають усім ГОСТам і нормам.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Форма тумби | пряма |
| Тип встановлення | Підлогова |
| Форма фасаду | прямий |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Основний колір | Білий |
| Виробник | MILLEAU |
| Країна виробник | Франція |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ДСП покрита фарбою |
| Фасади | МДФ фарбований |
| Ніжки | хромована сталь |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Повне висування скриньки | Так |
| Оснащення направляючих доводчиками | Так |
| Можливість регулювання полиць по висоті | Ні |
| Кількість ніжок | 4 шт. |
| Габаритні розміри тумби | |
| Довжина | 662 мм |
| Глибина | 440 мм |
| Висота | 569 мм |
| Основні | |
| Ширина раковини | 70см |
- Ціна: 8 716 ₴

