Тумба підлогова AVT ЕКО 55 з умивальником Фрея 55, біла

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Тумба ЕКО пряма підлогова з умивальником Фрея 55 см
Високий ступінь функціональності.
Призначена для використання у ванних кімнатах із підвищеною вологістю.
Технічні характеристики:
-
Матеріал корпусу: ЛДСП (товщина 16 мм)
-
На краї корпусних деталей нанесена ПВХ крайка за допомогою високоточного німецького обладнання, що гарантує довговічний термін експлуатації;
-
Використовується якісна фурнітура.
Матеріали відповідають усім ГОСТам і нормам.
Тумба комплектується керамічним умивальником Фрея 55 см і входить у вартість, зазначену на сайті!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Форма тумби | пряма |
| Тип встановлення | Підлогова |
| Форма фасаду | прямий |
| Дверка | 2 шт. |
| Кількість закритих полиць | 1 шт. |
| Основний колір | Білий |
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Вага | 10 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Раковина | кераміка |
| Ніжки | хромована сталь |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Плавне закривання дверцят | Так |
| Кількість ніжок | 4 шт. |
| Габаритні розміри тумби | |
| Довжина | 525 мм |
| Глибина | 328 мм |
| Висота | 670 мм |
| Основні | |
| Ширина раковини | 55 см |
- Ціна: 4 779 ₴

