Шафа дзеркальна AVT ЕКО з LED-підсвіткою 450 мм у ванну кімнату


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Дзеркальна шафа ЕКО 45 з LED-підсвіткою.
Високий ступінь функціональності.
Призначена для використання у ванних кімнатах з підвищеною вологістю.
Технічні характеристики:
- Матеріал корпусу та фасаду: ЛДСП (товщина 16 мм)
- На краї корпусних деталей нанесена ПВХ крайка за допомогою високоточного німецького обладнання, що гарантує довговічний термін експлуатації;
-
Використовується якісна фурнітура;
-
Використовується вологостійке дзеркальне полотно з амальгамою на основі срібла;
-
Грані всіх дзеркал відполіровані;
-
Укомплектована додатковим освітленням — LED лампою.
Матеріали відповідають усім ГОСТам і нормам.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип меблів | шафа |
| Форма шафи | прямий |
| Тип встановлення | Навісна (настінна) |
| Форма фасаду | прямий |
| Дверка | 1 шт. |
| Тип відкривання дверки | універсальне |
| Кількість закритих полиць | 1 шт. |
| Виробник | AVT |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 450 мм |
| Глибина | 160 мм |
| Висота | 650 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Плавне закривання дверцят | Так |
| Комплектація | |
| Дзеркало | 1 шт. |
| Настінне кріплення | Так |
- Ціна: 4 105 ₴

