Міні-пенал підлоговий AVT Хвиля 50 см у ванну кімнату, білий


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Міні-пенал Хвиля 50 см у ванну кімнату
Високий ступінь функціональності.
Гарантія 12 місяців
Призначений для використання у ванних кімнатах із підвищеною вологістю.
Технічні характеристики:
-
Матеріал фасаду: вологостійкий МДФ (товщина 16 мм);
-
Матеріал корпусу: ЛДСП (товщина 16 мм)
-
На краї корпусних деталей нанесена ПВХ крайка за допомогою високоточного німецького обладнання, що гарантує довговічний термін експлуатації;
-
Використовується якісна фурнітура;
-
Матеріали відповідають усім ГОСТам і нормам.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип меблів | пенал |
| Тип встановлення | Підлогова |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Дверка | 2 шт. |
| Кількість закритих полиць | 1 шт. |
| Кількість ніжок | 4 шт. |
| Основний колір | Білий |
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ДСП покрита фарбою |
| Фасади | МДФ фарбований |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина | 316 мм |
| Висота | 705 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Плавне закривання дверцят | Так |
| Підігрів дзеркала | Немає |
| Комплектація | |
| Настінне кріплення | Так |
| Основні | |
| Підсвітка (тип ламп) | Світлодіодна |
| Сенсорна кнопка | Немає |
| Форма дзеркала | Прямокутна |
| Форма дзеркальної шафи | прямий |
| Тип | Дзеркало |
- Ціна: 4 979 ₴

