Пенал AVT Ліон 35 см із кошиком у ванну кімнату, білий


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Пенал Ліон 35 з кошиком для білизни у ванну кімнату
Високий ступінь функціональності.
Гарантія 12 місяців
Призначений для використання у ванних кімнатах з підвищеною вологістю.
Технічні характеристики:
-
Матеріал фасаду: вологостійкий МДФ (товщина 16 мм);
-
Матеріал корпусу: ЛДСП (товщина 16 мм)
-
Фасади й бічні частини ґрунтуються й фарбуються італійською емаллю "ТМ Kemichal", що забезпечує вологостійкість виробу;
-
На краї корпусних деталей нанесена ПВХ-кромка за допомогою високоточного німецького обладнання, що гарантує довговічний термін експлуатації;
-
Використовується якісна фурнітура;
-
На дверях встановлені петлі з доводчиком;
-
Матеріали відповідають усім ГОСТам і нормам.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип меблів | пенал |
| Форма шафи | прямий |
| Форма пенала | прямий |
| Тип встановлення | Підлогова |
| Форма фасаду | прямий |
| Дверка | 2 шт. |
| Тип відкривання дверки | правосторонній |
| Кількість закритих полиць | 2 шт. |
| Кількість ніжок | 4 шт. |
| Основний колір | Білий |
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ДСП покрита фарбою |
| Фасади | МДФ фарбований |
| Полиці | скло |
| Ніжки | хромована сталь |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 350 мм |
| Глибина | 316 мм |
| Висота | 1600 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Плавне закривання дверцят | Так |
| Комплектація | |
| Вбудований кошик для білизни | 1 шт. |
| Висувна корзина | 1 шт. |
- Ціна: 8 056 ₴

