Дзеркальна шафа у ванну кімнату 500 мм з LED підсвіткою



Дзеркальна шафа Классік 50 з LED підсвіткою у ванну кімнату
(Можливі розміри: 50, 55, 60, 65 см).
Високий ступінь функціональності.
Гарантія 12 місяців
Призначена для використання у ванних кімнатах з підвищеною вологістю.
Технічні характеристики:
-
Матеріал бічні частини: вологостійкий МДФ (товщина 16 мм);
-
Матеріал корпусу: ЛДСП (товщина 16 мм)
-
Фасади й бічні частини ґрунтуються й фарбуються італійською емаллю "ТМ Kemichal", що забезпечує вологостійкість виробу;
-
На краї корпусних деталей нанесена ПВХ крайка за допомогою високоточного німецького обладнання, що гарантує довговічний термін експлуатації;
-
Використовується якісна фурнітура;
-
Використовується вологостійке дзеркальне полотно з амальгамою на основі срібла;
-
Грані всіх дзеркал відполіровані;
-
Укомплектована додатковим освітленням — LED-лампою.
-
Матеріали відповідають усім ГОСТам і нормам.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип меблів | шафа |
| Форма шафи | прямий |
| Тип встановлення | Навісна (настінна) |
| Форма фасаду | прямий |
| Дверка | 1 шт. |
| Кількість закритих полиць | 1 шт. |
| Основний колір | Білий |
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ДСП покрита фарбою |
| Фасади | МДФ фарбований |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина | 145 мм |
| Висота | 650 мм |
| Вага | 9 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Наявність декоративного підсвічування | Так |
| Комплектація | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підсвітка (тип ламп) | Світлодіодна |
| Сенсорна кнопка | Да |
| Форма дзеркала | Прямокутна |
| Форма дзеркальної шафи | прямий |
| Підігрів дзеркала | Немає |
| Тип | Дзеркало |
- Ціна: 5 570 ₴

