Дзеркальна шафа AVT Классік 600 мм з LED підсвіткою у ванну кімнату



Дзеркальна шафа Классік 60 з LED підсвіткою у ванну кімнату
Високий ступінь функціональності.
Призначена для використання у ванних кімнатах із підвищеною вологістю.
Технічні характеристики:
-
Матеріал бічні частини: вологостійкий МДФ (товщина 16 мм);
-
Матеріал корпусу: ЛДСП (товщина 16 мм)
-
Фасади й бічні частини ґрунтуються й фарбуються італійською емаллю "ТМ Kemichal", що забезпечує вологостійкість виробу;
-
На краї корпусних деталей нанесена ПВХ крайка за допомогою високоточного німецького обладнання, що гарантує довговічний термін експлуатації;
-
Використовується якісна фурнітура;
-
Використовується вологостійке дзеркальне полотно з амальгамою на основі срібла;
-
Грані всіх дзеркал відполіровані;
-
Укомплектована додатковим освітленням — LED-лампою.
-
Матеріали відповідають усім ГОСТам і нормам.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Дзеркальна шафа (шафа-дзеркало) |
| Форма дзеркала | Прямокутна |
| Форма дзеркальної шафи | прямий |
| Кількість закритих полиць | 1 шт. |
| Дверка | 1 шт. |
| Наявність декоративного підсвічування | Так |
| Настінне кріплення | Так |
| Основний колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Підсвічування (тип ламп) | Світлодіодна |
| Сенсорна кнопка | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 145 мм |
| Висота | 650 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ДСП покрита фарбою |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ фарбований |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Підігрів дзеркала | Ні |
| Основні атрибути | |
| Тип встановлення | Навісна (настінна) |
| Тип мебели | шафа |
- Ціна: 5 939 ₴

