Дзеркало з LED-підсвіткою кругле для ванної кімнати, Діаметр 600 мм

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дзеркало з контурною LED-підсвіткою і сенсорним вимикачем
(Можливі розміри: 500х700 мм600х800 мм, 800х800 мм, Круглий Діаметр 600 мм).
Високий ступінь функціональності.
Гарантія 12 місяців.
Призначене для використання у ванних кімнатах із підвищеною вологістю.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Дзеркало |
| Форма дзеркала | Кругла |
| Наявність декоративного підсвічування | Так |
| Настінне кріплення | Так |
| Основний колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Підсвічування (тип ламп) | Світлодіодна |
| Сенсорна кнопка | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 20 мм |
| Висота | 600 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Підігрів дзеркала | Ні |
- Ціна: 2 035 ₴

