Дзеркало з LED-підсвіткою для ванної кімнати 800х800мм


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дзеркало з LED-підсвіткою і механічним вимикачем
(Можливі розміри: 500х800 мм, 600х800 мм, 700х800 мм, 800х800 мм, 1000х800 мм, 1200х800 мм).
Високий ступінь функціональності.
Призначене для використання у ванних кімнатах із підвищеною вологістю.
Можливі гуртові продажі за спеціальними цінами!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Дзеркало |
| Форма дзеркала | Квадратна |
| Наявність декоративного підсвічування | Так |
| Настінне кріплення | Так |
| Основний колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Підсвічування (тип ламп) | Світлодіодна |
| Сенсорна кнопка | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 800 мм |
| Глибина | 20 мм |
| Висота | 800 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Підігрів дзеркала | Ні |
- Ціна: 3 620 ₴

