Дзеркало AVT з LED-підсвіткою і сенсорним вимикачем 1200х800 мм


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дзеркало з LED-підсвіткою і сенсорним вимикачем
Високий ступінь функціональності.
Призначене для використання у ванних кімнатах з підвищеною вологістю.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Дзеркало |
| Форма дзеркала | Прямокутна |
| Наявність декоративного підсвічування | Так |
| Настінне кріплення | Так |
| Основний колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Підсвічування (тип ламп) | Світлодіодна |
| Сенсорна кнопка | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1200 мм |
| Глибина | 20 мм |
| Висота | 800 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Підігрів дзеркала | Ні |
- Ціна: 5 191 ₴

