Тумба кухонна AVT з шухлядами 400 мм

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тумба кухонна з шухлядами 400 мм
Технічні характеристики:
-
Матеріал фасаду: ЛДСП (товщина 16 мм;
-
Матеріал корпусу: ЛДСП (товщина 16 мм)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Україна |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 400 мм |
| Глибина | 460 мм |
| Висота | 822 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
- Ціна: 3 362 ₴

