Унітаз-компакт дитячий Colombo "Bembi"

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компакт Colombo "Бембі" - це дитячий унітаз, укомплектований зливним бачком і сидінням. За рахунок наявності кріплень і зручній конструкції, компакт легко монтувати. Компакт має лаконічну форму і мінімалістичний дизайн. Він відмінно підійде для дитячих установ, таких як школи, дитячі садки, поліклініки тощо. Гладку керамічну поверхню легко підтримувати в чистоті, вона не боїться миття з побутовими миючими засобами. Унітаз має привабливий зовнішній вигляд і високу стійкість до зношування.
Особливості:
- лаконічний дизайн
- бічне підведення води
- підлоговий тип установки
- кріплення в комплекті
- стійкість до миття
- стійкість до подряпин
- ідеальна гладкість поверхні
- простота установки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сантехнічного виробу | Унітаз |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Матеріал унітазу | Кераміка |
| Колір | Білий |
| Вага | 21.2 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 595 мм |
| Ширина | 345 мм |
| Висота | 680 мм |
| Комплектація | |
| Унітаз | Так |
| Бачок | Так |
| Сидіння з кришкою | Так |
- Ціна: 3 200 ₴

