Унітаз дачний Слов'янський


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Унітаз дачний Слов'янський ппризначений і використовується для вуличних або літніх приміщень (дача, приватний будинок). Унітаз невеликих розмірів, зручний і практичний. Монтується прямо над вигрібною ямою. Є можливість приєднання змиву води за допомогою підвісного пластикового бачка через гумову ступеневу муфту.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сантехнічного виробу | Унітаз |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Матеріал унітазу | Кераміка |
| Колір | Коричневий |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 470 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Глибина | 400 мм |
- Ціна: 1 700 ₴

