Тумба під мийку 800мм AVT на кухню (без мийки), яблуня

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Тумба під мийку 800 мм на кухню, яблуня
Технічні характеристики:
-
Матеріал фасаду: ЛДСП (товщина 16 мм;
-
Матеріал корпусу: ЛДСП (товщина 16 мм)
-
Використовується якісна фурнітура;
-
Матеріали відповідають усім ГОСТам і нормам.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Україна |
| Колір (відтінок) меблів | Яблуня |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 772 мм |
| Глибина | 440 мм |
| Висота | 820 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
- Ціна: 1 755 ₴

