Пенал навісний Milleau ALFA 35 см у ванну кімнату, графіт

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пенал ALFA 35 у ванну кімнату
- Технічні характеристики:
- Матеріал фасаду: вологостійкий МДФ (товщина 16 мм);
- Матеріал корпусу: ЛДСП (товщина 16 мм)
- Фасади й бічні частини ґрунтуються й фарбуються італійською емаллю "ТМ Kemichal", що забезпечує вологостійкість виробу;
- Усі фарбовані деталі поліруються
- На краї корпусних деталей нанесена ПВХ-кромка за допомогою високоточного німецького обладнання, що гарантує довговічний термін експлуатації;
- Використовується якісна європейська фурнітура;
- Петлі та шухлядки обладнані системою м'якого закривання;
- Інтегровані ручки.
- Матеріали відповідають усім ГОСТам і нормам.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип меблів | пенал |
| Форма шафи | прямий |
| Форма пенала | прямий |
| Тип встановлення | Навісна (настінна) |
| Форма фасаду | прямий |
| Дверка | 2 шт. |
| Тип відкривання дверки | правосторонній |
| Кількість закритих полиць | 3 шт. |
| Кількість ніжок | 4 шт. |
| Основний колір | Сірий |
| Виробник | MILLEAU |
| Країна виробник | Франція |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ДСП покрита фарбою |
| Фасади | МДФ фарбований |
| Полиці | скло |
| Ніжки | хромована сталь |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 350 мм |
| Глибина | 316 мм |
| Висота | 1750 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Повне висування скриньки | Так |
| Плавне закривання дверцят | Так |
- Ціна: 8 838 ₴

