Мийка кухонна AVT з нержавіючої сталі 80x50 см (0,4 мм) ліва

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мийка кухонна AVT з нержавіючої сталі 80x50 см ліва
Кухонна мийка виготовлена з нержавіючої сталі завтовшки 0.4 мм. Накладний спосіб монтажу робить встановлення простим і швидким. Поверхня стійка до появи плям і подряпин.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал мийки | Нержавіюча сталь |
| Форма мийки | Прямокутна |
| Конструкція мийки | Одночашева |
| Колір | Хром |
| Тип встановлення мийки | Накладна |
| Розташування крила | Праворуч |
| Отвір під змішувач | Так |
| Стан | Новий |
| Тип поверхні | Глянцева |
| Товщина стінок мийки | 4 мм |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина чаші | 120 мм |
| Ширина мийки | 800 мм |
| Довжина мийки | 500 мм |
- Ціна: 835 ₴

