Тумба Milleau ALFA 40 см з кошиком у ванну кімнату, білий


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тумба ALFA 40 з кошиком у ванну кімнату
- Технічні характеристики:
- Матеріал фасаду: вологостійкий МДФ (товщина 16 мм);
- Матеріал корпусу: ЛДСП (товщина 16 мм)
- Фасади й бічні частини ґрунтуються й фарбуються італійською емаллю "ТМ Kemichal", що забезпечує вологостійкість виробу;
- Усі фарбовані деталі поліруються
- На краї корпусних деталей нанесена ПВХ крайка за допомогою високоточного німецького обладнання, що гарантує довговічний термін експлуатації;
- Використовується якісна європейська фурнітура;
- Петлі та шухлядки обладнані системою м'якого закривання;
- Інтегровані ручки.
- Матеріали відповідають усім ГОСТам і нормам.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип меблів | пенал |
| Форма шафи | прямий |
| Форма пенала | прямий |
| Тип встановлення | Підлогова |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість ніжок | 4 шт. |
| Основний колір | Білий |
| Виробник | MILLEAU |
| Країна виробник | Франція |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ДСП покрита фарбою |
| Фасади | МДФ фарбований |
| Полиці | скло |
| Ніжки | хромована сталь |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 404 мм |
| Глибина | 335 мм |
| Висота | 714 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Повне висування скриньки | Так |
| Плавне закривання дверцят | Так |
- Ціна: 6 520 ₴

